• Цената е намалена.
  • Свеж
Bonsny Акрилик Аниме Накит Слон Синџири Keyrings За Жените Девојка Торба Возење Автомобил Копче Чанта Паричникот Шарм Keychains ПОДАРОК

Bonsny Акрилик Аниме Накит Слон Синџири Keyrings За Жените Девојка Торба Возење Автомобил Копче Чанта Паричникот Шарм Keychains

 
DEN 227.52
DEN 136.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метална боја:
Родиум Позлатен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
bonsny
Обликотшема:
Животните
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
AK422
боја:
црвена сина, кафена и зелена сива multicolor
Тежина:
21g
клучни прстен дијаметар:
22mm
Стил:
Симпатична Животно копче синџир
вкупна должина:
155mm
Сезона:
Пролет лето Есен Зима
Стилови:
торба шарм
Спорт:
Барселона Копче синџир
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Големина:
54mm x 40mm Шарм големина приближно 2.13високи & 1.57 ширина

Поврзани производи