• Цената е намалена.
  • Свеж
SH1S8701UL ВЕР.За Huawei плоча приклучен кабел екран кабел

SH1S8701UL ВЕР.За Huawei плоча приклучен кабел екран кабел

 
DEN 671.52
DEN 510.00

Стока
Во продавницата


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети


Карактеристики на производот

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо

Поврзани производи