• Цената е намалена.
  • Свеж
нови оригинал, за DELL за Inspiron 15R 5520 5525 7520 M521R A11C28 CN-A11C28 Лево и Десно Глувчето Копчиња Touchpad Кликнете на кабел

нови оригинал, за DELL за Inspiron 15R 5520 5525 7520 M521R A11C28 CN-A11C28 Лево и Десно Глувчето Копчиња Touchpad Кликнете

 
DEN 480.00

Стока
Во продавницата


Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .
нови оригинал, за DELL за Inspiron 15 R 5520 5525 7520 M521 R A11 C28 CN-A11 C28 Лево и Десно Глувчето Копчиња Touchpad Кликнете на кабел
За нас :
Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .
Пакет :
Ние ќе пак објект добро .
Плаќање :
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Испорака :
Ние ќе брод редоследот по 2-5 дена откако ја доби плаќање .
Ние, нормално, може да брод од страна на aliexpress стандард превозот , DHL , EMS ,ТНТ ,UPS-от и така натаму , ако преферирате други превозот метод , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас . Вашата позитивни повратни информации се многу ценети.
2.Ако не се задоволи со делови што сте ги примиле,ве молиме Контактирајте со нас прво да го реши секој проблем. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме најдобри производи и услуги. Ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рамките на разумна временска рамка


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
нови оригинал, за DELL за Inspiron 15R 5520 5525 7520 M521R A11C28
Тип:
Внатрешна
Интерфејс Тип:
USB
Канали:
2
Бренд Име:
ZYDNLP

Поврзани производи