• Цената е намалена.
  • Свеж
Велосипедот Freewheels велосипед sprockets 11 брзина на Лентата Freewheel 11-50Tmtb Велосипед Касета

Велосипедот Freewheels велосипед sprockets 11 брзина на Лентата Freewheel 11-50Tmtb Велосипед Касета

 
DEN 8927.52

Стока
Во продавницата


-Материјал : висок напон челик+Алуминиумски легури, никел-обложено површина, светла сребро, нема рѓа!
-боја: Anodize Црна
-брзина:11s
-Заб сооднос:11-50 T
-тежина:363g
-Бренд : СОНЦЕ
[заби број] 11-13-15-18-21-24-28-32-36-42-50 T


Карактеристики на производот

Компоненти:
Freewheel
Чувствителност:
36 Звуци
Материјал:
Челик
Flywheel Прилагодливи Опрема Број:
11-брзина
Број На Модел На:
велосипед freewheel
Бренд Име:
FETESNICE
is_customized:
Yes
опрема заби:
11-50T
Freewheel Брзина:
12

Поврзани производи