• Цената е намалена.
  • Свеж
Fdfklak Нов Бренд Облека Femme 2018 Нов Долг Ракав Пролет Лето Облека Поставите Свила Сатен Sleepwear Жените Nightwear Бањарки Женски

Fdfklak Нов Бренд Облека Femme 2018 Нов Долг Ракав Пролет Лето Облека Поставите Свила Сатен Sleepwear Жените Nightwear Бањарки

 
DEN 2294.40
DEN 1170.00

Стока
Во продавницата


Fdfklak Нов Бренд Облека Femme 2018 Нов Долг Ракав Пролет Лето Облека Поставите Свила Сатен Sleepwear Жените Nightwear Бањарки Женски
1cm=0.39 инчен,рачни мерења на локации,може да биде 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тоа висина сугерираат тежина рамо слободни / / / / S / / / / M / 155-168 40-50 cm kg / L / 158-170 cm 50-60 кг / XL / 160-172 cm 55-65 kg /
Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Превозот : 1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. Обработка На Време : Околу 3-5 Дена 3. Превозот Време : 15-30 дена од воздух mail . 3-10 работни дена од Express. Напомена : Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена! Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Гаранција и Гаранција : Ние ќе ви вратат во рок од 7 ден откако сте го добиле. целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба, добредојдени да пратите e-mail на нас. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.добредојдовте на истрага ни Повеќе служба : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство. Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. така што можеме да направиме подобро. Контакт Со Нас На : 1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа! Внимание За Купување : Ако не знаете како да избор на големината на, ве молиме слободно да се contect со мене, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.


Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека Поставува
Фустани Должина:
Колено-Должина
Материјал:
Ацетат,Rayon,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Жените бањарки
Бренд Име:
Fdfklak
Сезоната:
Пролет
боја:
ракчиња, вино црвено, сива
Големина:
M, L, XL

Поврзани производи