• Цената е намалена.
  • Свеж
Флип СТП Кожа Silcon Назад Случаи За ZTE Сечилото A520 НА 520 BA520 5.0 инчен Опфаќа Домување Торба Fundas За ZTE Сечилото A520 5.0 Инчен

Флип СТП Кожа Silcon Назад Случаи За ZTE Сечилото A520 НА 520 BA520 5.0 инчен Опфаќа Домување Торба Fundas За ZTE Сечилото A520

 
DEN 157.44
DEN 134.00

Стока
Во продавницата


wy-приклучок-start
Добредојдовте На Нашата Продавница
wy-приклучок-крај answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
Нашите Обезбеди Најдобар Квалитет>>>
1. Брзо се Подготви објект во 48 часа
2. Злато Клиент Servicer го реши вашиот проблем во 24 часа во работни денови
3. 5%Попуст за повеќе од 2 парчиња
4. Купи еден Добие Оригинален Екран Заштитник руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам!!! Ве молиме понуда приемник 's full вистинско име во цел. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига! Compatiable За : За ZTE Сечилото A520 5.0 инчен Опис на Производот


Карактеристики на производот

Материјал:
PU
Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Водоотпорен,Потпирач,Со Картичка Џеб,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Обична,Егзотични,Jewelled,Симпатична,Метален
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
Со Цвет & Пеперутка
Број На Модел На:
за ZTE Сечилото A520 Случај
Тип:
СТП Кожа Задниот Поклопец Случај
боја:
Црна, Сина, Сребрена, Роза, Розова
Стил:
Назад Школка По Флип Кожа
Функција:
Паричникот Стил Книга телефон случај маска
Тип:
Случај

Поврзани производи