• Цената е намалена.
  • Свеж
Смешна Понуда Налепници Шега Кујна Украси Ѕидот Налепница Дома Украс Винил Decals Пијат Вино Зборови Ѕид Decal Водоотпорен S652

Смешна Понуда Налепници Шега Кујна Украси Ѕидот Налепница Дома Украс Винил Decals Пијат Вино Зборови Ѕид Decal Водоотпорен S652

 
DEN 394.56
DEN 336.00

Стока
Во продавницата


W E L C O M E
Добредојдовте во мојата продавница .Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во право за вас. Ако имате било какви прашања за овој објект,не двоумете се да контактирате со нас.Ние сме секогаш среќни да им помогне. Уживајте во вашата шопинг.
1 сет обично вклучува :
Винил Decal+Трансфер Филм+ Инструкции На Англиски Јазик.
Големина (1 инч =2.54 см ) :
S : 45 cm широк х 42 см висок
М : 60 см широк x 56 cm високи
Детали : Материјал : Еко-пријателски водоотпорен винил. Decals се отстранува, но не се обновливи. Се применуваат за рамни површини како што се ѕидови, стакло, метал, дрво, пластика. Умре сече, не печатени, така што тие не содржат позадина (јасно или на друг начин). Ѕидот или површина ќе се применуваат на decal да ќе биде позадината. Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка. Димензии над 23" може да дојде во неколку делови за полесно апликација. - Сите наши производи се направени да нарачате. Ова го правиме за да се осигура дека ќе се добива сосема нов ѕид decal кои нели биле седи на полица или во опрема куќа за векови.
- Ние може да се направи обратна намали без дополнителни трошоци. Едноставно оставете белешка кога ќе се провери.
- Ние може да големината надолу вашиот дизајн без дополнителни трошоци. Ве молиме оставете белешка кога ќе се провери.
Како да се употреба (Тоа не е кора и се држи decals. Што треба да се користи за пренос на хартија за да се држи. Пренос на хартија е еднократно и е заедно со ѕидот цитат decal во пакет. Ве молиме направете го тоа на следниве инструкции ) : се Стави на трансфер филм на врвот на ѕидот налепница, тогаш гребење на површината на моделот со картичка повторно и повторно; го Сече на мали парчиња, ако е потребно. Отсечени екстра делови; Кора исклучување на преносот филм нежно од лист хартија, да го залепите на ѕидот, и гребење на површината на моделот повторно; Кора исклучување на преносот филм нежно од ѕидот налепница.
N OTE : Во случај на воздушен меур се случува, ѕиркаат со игла; За големи големина ѕид налепница, 2 или повеќе лица се должни да се држиме совршено; Бидете сигурни дека за да се применуваат на налепница со мазна површина, НЕ текстура еден. Тоа НЕ е препорачливо да се држиме за позадината.
ЗАБЕЛЕШКА : Ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот , таму ќе биде без оштетување на ѕидовите.
Превозот и Испорака Време Ние брод на светот. Објект за Обработка на Време : Претежно, предмети може да се испраќаат надвор во рок од 2 до 7 работни дена. Транзит време и за време на Испорака се разликуваат во зависност од тоа каде ќе се наоѓа и каде се вашите пакет доаѓа од, како и превозот метод. Исто така, испораката може да биде одложен за одмор или природни несреќи. Предмети се испраќаат од Кина, од Воздухопловната, нормално, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 30 дена. И предмети стигнат до земји како САД, Австралија во рок од 7 до 25 работни дена.
Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодарам многу! Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации. Искрено се надевам купувачи може да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ние сме искрени продавачот. Вашиот поглед за нас ќе бидат високо ценети. И ние ќе остави позитивни повратни информации за сите купувачи.


Карактеристики на производот

боја:
Црна, Бела, 04 Жолта, 06 Портокалова, Црвена, 10 Руменило, 19 Зелена, 24 Браун, 27 Сива, 30 Виолетова, 16 Цар Сина, 12 Светло Сина, 13 Медиум Сина, 28 Темно Сива, 26 Државата Сива, 29 Hydrangea Виолетова, 21 Теал, 31 Виолетова, 35 Меки Розова, 36 Fuchsia
Големина:
45 X 42 CM, 60 X 56 CM
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Материјал:
ПВЦ
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
S652
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
FARLEOPARD
Тема:
Шема
Број На Модел На:
S652

Поврзани производи