• Цената е намалена.
  • Свеж
2 инчи 9-10мм Црна Природен Пад Бисер 925 Sterling Silver Dangle Пресврт Лустерот Earring

2 инчи 9-10мм Црна Природен Пад Бисер 925 Sterling Silver Dangle Пресврт Лустерот Earring

 
DEN 235.20

Стока
Во продавницата


Точка Име
Капка Бисер Dangle Sterling Silver Earring ,се Продава по Пар
Earring Тип
Лустерот Earring
Бисер Големина
9-10мм
Бисер Тип
Природни Свежа вода за бисери
Бисер Боја
Блек Метал Марка
925
Бисер Одделение
ААА
Бисер Форма
Ориз/Овална/Raindrop
Студ Материјал 925 Sterling Silver Пакување & Испорака
Пакет :
1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .
2.Како на клиент детални барања.
Време на испорака :
1.По добивањето на пари во 3-5 дена за цел во парк .
2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 7-30 дена, според редоследот износ .
Плаќање :
1.Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .
3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето . Нашите Услуги
1. Одговори на вашите барања во рамките на 24 работни часа.
2. Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во професионално и одлично познавање на англиски јазик.
3. Со различни големини, форми, бои.
4. Цена со добар квалитет
5. Примерок прифатливо
6. Мала количина прифати
7. Брза испорака
8. Прилагодено дизајн е на располагање Информации за претпријатието
PAP Бисер Образован Фарма. е квалитет на производителот кој вклучува во слатководни aquaculture, интензивна обработка и трговија на големо активности на Свежа Вода Бисери. Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти.
Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, полу-готови накит за готови производи, како што се ѓердани , нараквици, прстен, обетки и сл. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Зошто да изберете од PAP Бисер
1. Сите наши бисери се од бисер одгледува фарма. Специјализираат во бисер трговија и производство,имајќи продавница,фабрика и бисер фарма.
2. Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги.
3. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму.
4. Ние можеме да снабдување лабава бисер, слатководни бисер влакно, бисер ѓердани, бисер бразлетна и pendant сите се на располагање.
5. Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза испорака.
6. ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени.
7. Совршен клиенти услуги со професионални предлог.
8. Најдобра по продажба на услуги.


Карактеристики на производот

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Големина (Должина * Ширина):
72mm * 45mm
Бренд Име:
PAIBO
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
PE0139
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
самовила
is_customized:
No
Точка Бр.:
PE0139
Метал Печат:
925,Фунта
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери

Поврзани производи