• Цената е намалена.
  • Свеж
2 Парчиња Фустани Црна Мрежа Види Преку Долг Ракав Кавга Завој Жените Се Облекуваат Секси Партија Молив Сомот Шпагети Рака Фустан

2 Парчиња Фустани Црна Мрежа Види Преку Долг Ракав Кавга Завој Жените Се Облекуваат Секси Партија Молив Сомот Шпагети Рака Фустан

 
DEN 1872.00
DEN 1367.00

Стока
Во продавницата


Големина Информации>>>
2 Парче Сет Жените Одговараат На Големината Биста Ракав Врвот Должина Половината
Хип Фустан Должина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 86 33.9 59 23.2 60 23.6 68 26.8 96 37.8 117 46.1 М 86 33.9 59 23.2 60 23.6 68 26.8 100 39.4 118 46.5 L 86 33.9 59 23.2 60 23.6 68 26.8 102 40.2 119 46.9 XL 86 33.9 59 23.2 60 23.6 68 26.8 104 40.9 120 47.2 "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 см
Како Да Се Измери>>>
За Големината :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
Боја Разлика :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
Модел Display (Дисплеј)>>>
Референци Вовед>>>
Плаќање :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
Испорака :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Повратни информации>>>
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
Услуга :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со Trademangger или Порака пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
За Нас>>>


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex,Сомот
Силуета:
Молив
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Секси & Клуб
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Природни
Деколте:
Turtleneck
Сезоната:
Пролет
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
889888WM
Пол:
Жените

Поврзани производи