• Цената е намалена.
  • Свеж
10 компјутери Топла Продажба Патот Велосипед Авто-заклучување Cleats Велосипедизам Чевли Додатоци Велосипед Педалата за Заклучување Картичка СМ-SH11 SPD-SL Велосипед Чев?

10 компјутери Топла Продажба Патот Велосипед Авто-заклучување Cleats Велосипедизам Чевли Додатоци Велосипед Педалата за Заклучување

 
DEN 2880.00
DEN 2074.00

Стока
Во продавницата


САМО ЗА ПАТОТ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ ЧЕВЛИ ОДГОВАРААТ ЗА СПД СМ-SH11 & СМ-SH10 SPD-SL 3~6 Степен Плови 2 Боја : Жолта или Црвена . Пакет се Вклучени : 1 X Монтажа хардвер 1 X Авто-заклучување Велосипедизам Педалата Cleats


Карактеристики на производот

Материјал:
Пластични
Употреба:
Патот Велосипеди
На Возилото Уред Категорија:
на возилото
На Возилото Категорија:
Авто-заклучување на Возилото
Број На Модел На:
PED001
Големина:
10*10*2

Поврзани производи