• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил Прозорецот За Чистење Стакло Гребење Агол Достигне Гума Контура Squeegee Карбонски Влакна Најлон Ракавици Лепак Шпатула Безбедност Машина K66

Автомобил Прозорецот За Чистење Стакло Гребење Агол Достигне Гума Контура Squeegee Карбонски Влакна Најлон Ракавици Лепак Шпатула

 
DEN 524.16
DEN 383.00

Стока
Во продавницата


Модел : K66
Пакување, вклучувајќи : (6 во 1)
1pc жолта контура squeegee
1pc мини розова мултилатерални scraper
1pc пиштол форма црна долга рачка гумени scraper
1pc позадина винил машина за безбедност
1pc лепак жилет scraper
1 пар анти-статички работни ракавици
Материјал : пластични, јаглероден челик, најлон, гума
Нето Тежина : 123g/многу
Животниот век : 4-5 години
Големина на :
жолта контура squeegee : 15.5*8.5 cm
мини розова мултилатерални scraper : 7.4*5.3 cm
пиштол форма црна долга рачка гумени scraper : 22*7*12.5 cm
винил тапет безбедност машина : 10*5.8 cm
лепак жилет scraper : 11*4.5 cm
анти-статички работни ракавици : 22-23cm долго
Карактеристики :
-флексибилни, мека на површината за контакт
-мали димензии и мала тежина, која е пренослив да се носат и лесен за користење
еко-пријателски, висока температура отпорни материјали
-професионални, трајни, фабрика штекер, бесплатен превозот
-мултифункционален
Примена :
1.Автомобил Завиткување Винил Филм Squeegee
2.Фолија налепница за Безбедност на Машина
3.Рекламирање Стружење Алатки
4.Прозорецот За Чистење Стакло Гребење
5.Дом Канцеларија Чистење Алатки
6.Изградба На Индустриски Алатки
7.Мобилен Екран Поправка Лепак Scraper


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Прозорец За Чистење
Објектот Волумен:
6 во 1
Објектот Тежина:
123g
Материјал Тип:
пластика,гума,јаглероден челик,најлон
Бренд Име:
CNGZSY
Модел:
K66
пакување вклучувајќи:
6 во 1
Нето тежина:
123g/многу
Материјал:
пластика,гума,јаглероден челик,најлон

Поврзани производи