• Цената е намалена.
  • Свеж
Wsfs Лето Бал Мрежа Здолниште Црна, Розова Еластичен Појас Долги Здолништа Женска Завој Гроздобер Страна На Канцеларијата Дама Слатка Midi Здолниште

Wsfs Лето Бал Мрежа Здолниште Црна, Розова Еластичен Појас Долги Здолништа Женска Завој Гроздобер Страна На Канцеларијата Дама

 
DEN 1112.64
DEN 690.00

Стока
Во продавницата


[xlmodel]-[фото]-[0000]


Карактеристики на производот

Бренд Име:
wsfs
Стил:
Слатка
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Бал
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Број На Модел На:
qy03
Материјал:
Полиестер,Mesh,Lanon
Пол:
Жените

Поврзани производи