• Цената е намалена.
  • Свеж
500g Природни Црвениот Кристал Чакал Рок Јагода Кварц Суровини скапоцен камен Минерални Примероци Риба Резервоарот Градина Декорација Енергија Камен

500g Природни Црвениот Кристал Чакал Рок Јагода Кварц Суровини скапоцен камен Минерални Примероци Риба Резервоарот Градина Декорација

 
DEN 1920.00
DEN 1344.00

Стока
Во продавницата


Големина : 5-8 mm
Материјали : Природен Кварц Јагода
Тежина : 500 g


Карактеристики на производот

Тема:
самовила
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Поврзани производи