• Цената е намалена.
  • Свеж
Телефон Случаи за Huawei Чест 9 Магнет Автомобил Носителот Стојат Маска На Huawei Чест 9 Shockproof Оклоп Магнетни Прст Прстен потпирачот

Телефон Случаи за Huawei Чест 9 Магнет Автомобил Носителот Стојат Маска На Huawei Чест 9 Shockproof Оклоп Магнетни Прст Прстен

 
DEN 239.52
DEN 228.00

Стока
Во продавницата


Телефон Случаи за Huawei Чест 9 Магнет Автомобил Носителот Стојат Маска На Huawei Чест 9 Shockproof Оклоп Магнетни Прст Прстен потпирачот


Карактеристики на производот

Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис,Мат
Големина:
For Huawei Honor 9
Бренд Име:
NFH
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Мултифункционален Магнетен Прстен Мобилен Телефон Случаи Со Потпирач Случај
Карактеристики:
Луксузна Магнетни Адсорпција Заградата Случај со Прстен Coque Capa Fundas

Поврзани производи