• Цената е намалена.
  • Свеж
Beibehang Современ дом дневна соба позадина декорација 3D позадина луксузни дијамант цвет 3d накит Фото mural позадина

Beibehang Современ дом дневна соба позадина декорација 3D позадина луксузни дијамант цвет 3d накит Фото mural позадина

 
DEN 1056.00
DEN 739.00

Стока
Во продавницата

Четка на лепило на грбот на секоја позадина панел и марк цел на нив. Сите големи кредитни картички се прифатени од страна на "обврската да се обезбеди плаќање на обработка. Анти-мувла
Земете На Гласачките Места :
Тоа е еден вид на Обичај mural позадина, Ние мора да произведуваат според вашиот ѕид точна големина (Висина и Ширина).77 Квадратни метри . 1 S quare метри = 1 buc.
Ве молиме место со цел да се однесува на следниве пресметка метод : На пример, Вашиот ѕид од висина од 2,5 метри, ширина е 3 метри. Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот. И на средината шалче, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и отстранете ги. Во ред, кој може да го добиете она што го сакате. Обичај позадини се состои од многу мали парчиња. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .
Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен. Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Анти влажност." Што е прикажано на сликата : 1 .Во зависност од ширината на секоја позадина, обележете го вертикални линии на ѕидот. Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид е чиста и рамна. Ве молиме да се разгледа и, пред купување, ви Благодариме!
Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Површина : (2.Користете scraper да се направи рамна позадина.
Производ Show (Прикажи) >>
Инсталација Белешки Забелешка Ние врши L "со цел да се плати во рок од 7 дена по отстранување. И четка лепак на ѕидот на прво место. водоотпорен. 3 S quare метри = 3 еез .


Карактеристики на производот

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
mural позадина 3d
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Поврзани производи