• Цената е намалена.
  • Свеж
1 Парче Сите Electroplate Печење Фарбање Преден Браник Долна Решетка Chromed за Ford Mondeo 2011-2012

1 Парче Сите Electroplate Печење Фарбање Преден Браник Долна Решетка Chromed за Ford Mondeo 2011-2012

 
DEN 4634.88
DEN 4403.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Дербито Скари
Име На Модел:
YC201801005
Објектот Висина:
25cm
Објектот Должина:
100cm
Модел Година:
2011-2012
Бренд Име:
wingchun
Објектот Тежина:
1.5kg
Ford Модел:
Mondeo
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Ширина:
45cm
Mondeo-Година:
2012,2011
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
ABS

Поврзани производи