• Цената е намалена.
  • Свеж
2.5 Инчен Надворешни Куќиште за Хард Диск Диск, USB 2.0 SATA HDD Преносни Случај Sata Поддршка 2TB Hdd Хард Диск Со USB Кабел

2.5 Инчен Надворешни Куќиште за Хард Диск Диск, USB 2.0 SATA HDD Преносни Случај Sata Поддршка 2TB Hdd Хард Диск Со USB Кабел

 
DEN 239.52

Стока
Во продавницата


Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет. Супер-тенок и лесен за да го носат Anodised алуминиум легура на магнезиум heatsink куќиште Plug and play, без да треба да го рестартирате компјутерот USB напојување ви се доставени, нема надворешни потребната сила за Статус на LED за Читање/Запишување операции Компатибилен со 2.5 инчен SATA хард диск се Протега на хард диск простор на десктоп и лаптоп
Спецификации : Интерфејс : USB 2.0 да SATA јас HDD или SATA II HDD High-speed USB кабел е вклучен Една мека кожа случај е вклучена Боја : црна/Бела Компатибилен со Windows 98/ME/2000/XP/VISTA/WIN 7 и MAC Лесен за инсталација : само да ја отворите случај се покријат и да се поттикнат на HDD во штекер цврсто
Пакет се вклучени : 1 X 2.5" SATA хард диск куќиште 1 X кабел за Податоци 1 X Кожа случај


Карактеристики на производот

Материјал:
ABS

Поврзани производи