• Цената е намалена.
  • Свеж
WR Виетнам Златни Монети Дома Декор Метал Спомен Злато Позлатен Монета НИ Предизвик Монета за Собирање

WR Виетнам Златни Монети Дома Декор Метал Спомен Злато Позлатен Монета НИ Предизвик Монета за Собирање

 
DEN 312.00
DEN 187.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата Продавница ! Ние ја признава општествена вредност што ја придружува давање подароци за вашите најблиски. Ние се меѓу најбрзо растечките онлајн продавници, продажба на широк спектар на златна фолија уметност и дома декор подароци. Ако интерес,Pls следат нашата продавница, сега и да изберете од нашиот широк спектар на подароци за вашите најблиски. 1.Дали ви снабдување големопродажната услуга? Да, Ако сакате да ги продаваме нашите производи во вашата продавница или веб, Ние може да ви даде повеќе попуст цена.
2.Дали ви снабдување Капка Превозот услуга?
Да,Ние може да се испрати на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас .
3. Може да ги обезбеди прилагодите услуга ?
Да, Ако сакате да прилагодено вашиот дизајн , Ние, исто така, може да направи за вас . злато банкноти , 24k злато банкноти, златна фолија банкноти , 24k златна фолија банкноти , банката забелешка ,долари банкноти, доларот во злато банкноти , банкноти сметка , collectable монета


Карактеристики на производот

Бренд Име:
WR
Материјал:
Метал
Година:
2000-Тековно
Стил:
Европа
Техника:
обложено
Тема:
Маскота
Регионален Функција:
Кина
Објектот Големина:
40X3mm
Пакет:
Пластични капсула
Објектот Тежина:
about 30g
Употреба:
собирање и дома декор
Techinque:
обложено
објектот стил:
Кинески Хороскопски Монета
meterial:
Метал
Точка име :
метална монета
Исчезнат:
No

Поврзани производи