• Цената е намалена.
  • Свеж
4Pcs Мода метал долго horned инсекти микро, отворајќи Мал инсекти pendant Мешавина боја Битлси шарм накит pendant 3052

4Pcs Мода метал долго horned инсекти микро, отворајќи Мал инсекти pendant Мешавина боја Битлси шарм накит pendant 3052

 
DEN 1486.56
DEN 1353.00

Стока
Во продавницата


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни. На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година. 2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии. 3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,и сл. 4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал : Метал
Боја : комбинација
Количина : 4pcs многу
Големина : Околу 2*1cm /спореди со владетел
Облик : Како на слика/природен камен


Карактеристики на производот

Метална боја:
Микс боја, Ниту сребро, Ниту црна пиштол, Без Роуз злато
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
3052
Стил:
Тренди
Бренд Име:
COLARMIX
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Поврзани производи