• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs Кертриџ Игла 2F 3F 4F 5F 7F Постојан Microblading Игли за Еднократна употреба за Веѓа усна Шминка Пенкало Машински Игли Совети

10pcs Кертриџ Игла 2F 3F 4F 5F 7F Постојан Microblading Игли за Еднократна употреба за Веѓа усна Шминка Пенкало Машински Игли

 
DEN 479.52
DEN 336.00

Стока
Во продавницата


Функција : 1.Ние сме производителот на оваа тетоважа игла кертриџ. 2.Ако ви требаат повеќе,ние ќе ви ги даде на најконкурентна цена. 3.Оваа тетоважа игли може да се користи за да се усна,Усна лагер,Eyeliner и телото тетоважа. 4.Ние, исто така, имаат многу стил тетоважа предмети и веруваме дека ова ќе биде нашиот убав почеток.Можете да ја посетите нашата продавница за да изберете она што ви се допаѓа. 5.Една тетоважа игли е еден спакувани и 10pcs една кутија.
Материјал : 316 медицински нерѓосувачки челик со пред-стерилни од страна на E. O. Гас, транспарентна пластика школка.
Почитувани купувачи ,ова завртка тема игла е развиена и произведена од страна на нашата компанија. Тоа е само костим за машина Купени од нашата продавница . Ве молиме разговор со услуги на клиентите пред да направите нарачка.
Почитувани купувачи ,оваа игла е развиена и произведена од страна на нашата компанија. Тоа е само костим за нашата машина во следи листата . Ве молиме разговор со услуги на клиентите пред да направите нарачка.


Карактеристики на производот

боја:
3F, 4F, 5F, 7F
Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
Завртка Тема Кертриџ Игла
Бренд Име:
Biomaser
Тип:
Тетоважа Игла
Игла Материјал:
Abacterial нерѓосувачки челик
Neddle големина:
2F 3F 4F 5F 7F завртка тема Кертриџ Игла
Функција:
За Веѓа , Eyeliner, Усна Операции
одговараат на for2:
трајна шминка пен
Количина:
10pcs кертриџ игли за трајна шминка
Материјал:
derma пенкало игла Постар не-токсични пластични
одговараат за:
трајна шминка машина
Име:
тетоважа игла машина, тетоважа веѓа игла

Поврзани производи