• Цената е намалена.
  • Свеж
Обичај de papel parede 3d, Европската ретро бохемски jade мурали за дневна соба и спалната соба трпезарија ѕид декорација позадина

Обичај de papel parede 3d, Европската ретро бохемски jade мурали за дневна соба и спалната соба трпезарија ѕид декорација позадина

 
DEN 1248.00

Стока
Во продавницата


Обичај de papel parede 3d, Европската ретро бохемски jade мурали за дневна соба и спалната соба трпезарија ѕид декорација позадина
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.


Карактеристики на производот

боја:
врежана позадина, свила ткаенина, памук платно, Полиестер платно
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Број На Модел На:
16002364
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Тип:
Винил Позадини

Поврзани производи