• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Пристигнување О Вратот A-Сива Линија Вечерни фустани Долг Beaded Чипка Формално фустан abendkleid vestido де феста vestido longo

Нови Пристигнување О Вратот A-Сива Линија Вечерни фустани Долг Beaded Чипка Формално фустан abendkleid vestido де феста vestido

 
DEN 6672.00
DEN 5338.00

Стока
Во продавницата

Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се враќа. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард.
Нови Пристигнување О Вратот A-Сива Линија Вечерни фустани Долг Beaded Чипка Формално фустан abendkleid vestido де феста vestido longo
Ве Молиме Пополнете Го Овој Формулар : (Се Облекуваат Големина)
(1)Биста : __
(2)Половината : __
(3)Хип : __
(4)Од Шупливи До Подот преку биста со чевли : __
(5)рамо до Рамо : __
Ако се облекуваат имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Или контактирајте со нас однапред. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање.
Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање. Ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. ние не можеме да ја објавите фустан.)
(6) Armseye : __
(7) Bicep : __
(8)Рамо Точка да Зглоб : __
(8)Рамо до Биста : __
1.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.


Карактеристики на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Бренд Име:
Sophoeniya
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристал,Appliques
Половината:
Империја
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Број На Модел На:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте

Поврзани производи