• Цената е намалена.
  • Свеж
43mm Bliger Бели Бирање керамички рамки Повеќе Време Зона Sapphire Стакло Светлечки знаци Датум СВ Бенд Автоматско движење mens Види

43mm Bliger Бели Бирање керамички рамки Повеќе Време Зона Sapphire Стакло Светлечки знаци Датум СВ Бенд Автоматско движење mens

 
DEN 6960.00
DEN 5150.00

Стока
Во продавницата

Опис :
Големина : 43mm*14mm
Бирате : Бела Dial
Случај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај Со керамички рамки
Движење : Automastic (авто-ликвидација) Движење
Функција : датум прилагодите екранот ,Спротивно вртење рамки
Кристал: Sapphire Кристално
Затворач тип : Распоредување затворач
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal .


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
43mm
Бендот Ширина:
21.3 mm
Случај Дебелина:
13.6 mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
BLIGER
Функција:
Заврши Календарот,Светлечки,Повеќе Време Зона,Светлечки Раце,Авто Датум
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
едноставна
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Број На Модел На:
BA
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Поврзани производи