• Цената е намалена.
  • Свеж
Злато Сребрена Боја Custom Name Ѓердан Персоналните Римската Нумеричка Свадба Датум Ѓердани Деверуша Подарок Рачно Изработени Прилагодени

Злато Сребрена Боја Custom Name Ѓердан Персоналните Римската Нумеричка Свадба Датум Ѓердани Деверуша Подарок Рачно Изработени

 
DEN 599.52
DEN 480.00

Стока
Во продавницата


Злато Сребрена Боја Custom Name Ѓердан Персоналните Римската Нумеричка Свадба Датум Ѓердани Деверуша Подарок рачно изработени Прилагодено ве Молиме видете на букви фонт во слика. Ве молиме оставете го вашето име во коментар кутија кога проверете. Ѓердан опис : го Прилагодите било имињата што треба! Напомена : произведуваат време е 5-10 работни дена, ве молиме да се разгледа ова кога ќе купување. Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, ти благодарам.


Карактеристики на производот

Метална боја:
Злато Во Боја, Розово Злато Во Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
PN08
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
кориснички
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CAVSUAT
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Писмо
Компатибилност:
Кориснички Cursive Nameplate Ѓердан
Функција:
Кориснички Подарок
боја:
Злато/Platinum/Розово Злато
Пакување:
Подарок кутија
дизајн:
Ние може да направи прилагодено производи
Повод:
Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ
Подарок за :
Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, Децата, Неколку
Обликот:
Име Pendant Ѓердан/Римската Нумеричка Свадба Датум Ѓердани
позлата:
злато/сребрена/розово злато позлатен
Синџир должина:
36+7cm

Поврзани производи