• Цената е намалена.
  • Свеж
LM270WQ1 SD E3 Вистински Нови LCD Екран LM270WQ1(SD)(E3) За A1312 IMac 27 2011

LM270WQ1 SD E3 Вистински Нови LCD Екран LM270WQ1(SD)(E3) За A1312 IMac 27 2011

 
DEN 8136.00

Стока
Во продавницата

Вистински Нови i Mac 27" A1312 LCD Екран LM270 WQ1 (SD) (E3) 2011
Состојба : Нова
Големина : 27"
Година : 2011
Резолуција : 2560(RGB) X1440
Компатибилен модел : LM270 WQ1 SD E3
Пред да нарачате, ве молиме да потврдите дали вашата машина модел појавување со овој LCD екранот, ако не е сигурен, ве молиме контактирајте со нас


Карактеристики на производот

Големина На Екранот:
A1312 2011
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
МОЈОТ БОИ
Број На Модел На:
LM270WQ1 (SD)(E3)
Компатибилен Бренд:
apple

Поврзани производи