• Цената е намалена.
  • Свеж
Промоција Минималистички Куќа Растенијата Venation На Листови А4 Платно Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Дома Декорација Сликарство Без Рамка

Промоција Минималистички Куќа Растенијата Venation На Листови А4 Платно Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Дома Декорација

 
DEN 337.92
DEN 192.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина (Инчен):
13x18cm без рамка, 15x20cm без рамка, 21x30cm без рамка, 20x25cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 40x60cm без рамка, 50x70cm без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
xu15
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник

Поврзани производи