• Цената е намалена.
  • Свеж
Пумпа за вода за Yanmar 3JH3E 4JH2E 4JH3 129470-42001 129470-42002 129470-42003

Пумпа за вода за Yanmar 3JH3E 4JH2E 4JH3 129470-42001 129470-42002 129470-42003

 
DEN 3840.00

Стока
Во продавницата

Опис 1.Спецификација Вид пумпа за Вода Делови нема. 129470-42003 Состојба
100% НОВ Бренд INPOST Апликација
John Deere 110 Loader
2.Трансакција Рок на Плаќање T/T,Paypal,Western Union Сертификат ISO/TS16949 Гаранција 1 година MOQ 1 парче Време на Испорака Количина
10pcs
Количина >50pcs 25days
3.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S/N ОЕМ S/N ОЕМ 1 129470-42003 3 12947042003 2 AM881505 4 MIA880463
Примена
За John Deere 110 Loader Backhoe W/ 4 TNE84-EJTLB
F или Yanmar 4 TNE84 3 TNE84 JTN82 E 4 TNE98
Компанија
Време На Испорака
Предаден во рок од 3 дена по плаќање
35day ако треба да се произведе
Нашите Услуги
1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.
2.производ гаранција : 24 месеци.
3.Примерок цел или Мали цел Прифати
4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.
5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,
и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.
6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.
Контактирајте со нас


Карактеристики на производот

Објектот Тежина:
3KG
Материјал Тип:
челик+алуминиумски
Поставување на Возило:
времето појас маска
Објектот Ширина:
16cm
Специјални Функции:
Мотор за ладење на течноста за циркулација на проток
Објектот Должина:
18cm
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Другиот Дел Број:
MIA880463
Објектот Висина:
12cm
Бренд Име:
INPOST
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Производителот Дел Број:
129470-42003
Осветленост Дел Број:
AM881505
Гаранција за квалитет:
12 месеци
Услуга:
OEM/Замена
Applicatioin:
За John Deere 110 трактор loader
Состојба:
Нови
Сертификат:
ISO/TS16949

Поврзани производи