• Цената е намалена.
  • Свеж
Промет на големо со 10pcs многу мие сликарство порцелан, мебел рачка,кујна рачки на вратите и копчиња,порцелан фиока рачки

Промет на големо со 10pcs многу мие сликарство порцелан, мебел рачка,кујна рачки на вратите и копчиња,порцелан фиока рачки

 
DEN 1920.00
DEN 1824.00

Стока
Во продавницата

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн - Најдобри декоративни хардвер-Професионални колекција! Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 223 RB-WH-811 Дијаметар : CC96mm Боја : миење сликарство Порцелан и антички месинг
Количина : 10pcs во една многу за продажба Убаво порцелански гроздобер кабинет се справи со Спакуван во проѕирна пластична кеса, мала бела кутија, со завртка во тоа .
24pcs за еден внатрешен кутија.
240pcs за еден картон.
Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк. : )
Гаранција :
Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Услови на Испорака : Ние не си одговорен за сопствени полнење и било увоз доход.
Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа.
Услови на Плаќање :
Сега прифаќање Alipay; Alipay prefered!
Повратни информации :
Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас . Ви благодарам многу за вашата соработка.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молам само да се чувствуваат слободни да Контакт со мене!
За рефус со цел, ве молиме контактирајте со мене директно за најдобрите понуди!


Карактеристики на производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Број На Модел На:
223RB-WH-811
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Стил:
Руралните
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
боја:
измијте сликарство порцелан и антички црна
Место на Потекло:
Тајван
Материјал:
Керамички
Тип:
гроздобер мебел справи кабинет

Поврзани производи