• Цената е намалена.
  • Свеж
20PCS/МНОГУ Вистински Јапонски ESB32101N авто-заклучување префрлате 12*12*25, притиснете патување прекинувач, 4 метри и со заклучување

20PCS/МНОГУ Вистински Јапонски ESB32101N авто-заклучување префрлате 12*12*25, притиснете патување прекинувач, 4 метри и со заклучување

 
DEN 725.76

Стока
Во продавницата


EMAIL : chrissny-ic.com
SKYPE : mp34791
Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
11
тековната:
10A
Број На Модел На:
11
Карактеристики:
11
сертификација:
CCC,RoHS
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Место на Потекло:
Другите области во странство
Модел:
ESB32101N

Поврзани производи