• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови EC90 Планина/Нумера/Патот велосипед трки мат UD целосна јаглерод влакна велосипед произлегува MTB 10 степени агол 31.8*80-120mm Слободен брод

Нови EC90 Планина/Нумера/Патот велосипед трки мат UD целосна јаглерод влакна велосипед произлегува MTB 10 степени агол 31.8*80-120mm

 
DEN 1021.92

Стока
Во продавницата

Испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема.
Ние работи 6 Дена во неделата во 8 : 00 - 20 : 00 од понеделник - сабота Пекинг Време.8*80/90/100/110/120mm ( кога ќе поставите вашата нарачка, ве молам кажете ми кои се вашите омилени големина во ред "забелешка" ,инаку ние ќе ја испрати на случаен големина за вас.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.6 mm)
Матични Должина : 31.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, Царинење е одговорност на купувачот, купувачот треба да одговорен за сите даноци.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!
. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.8 mm (4-Топ Faceplate)
Steerer Дијаметар : 1-1/8" (28.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ние препорачуваме да изберете ЕМС . Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.)
Висина : 41mm
Матични Агол : +10/-10
Главната Боја : како што се слики
Крај : мет ; сјај (default мет)
Тежина : околу 125 g(90mm) Велосипед Тип : Планина / Патот велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14766 ; EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : UD Целосна јаглерод влакна + алуминиумски маска
Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.


Карактеристики на производот

Вилушка Менгеме Дијаметар:
1-1/8 (28.6 mm)
Бренд Име:
QILEFU
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Висина:
36 - 45mm
Големина:
31.8*80/90/100/110/120mm
Заврши:
мет ; сјај (default мет)
државната:
100% нови

Поврзани производи