• Цената е намалена.
  • Свеж
50x ОЕМ Најлон Покровот Печат Одбор Push-Тип Retainer Клип за Mazda за Форд (16x12x6mm) GA5R-56-392 GA5R56392

50x ОЕМ Најлон Покровот Печат Одбор Push-Тип Retainer Клип за Mazda за Форд (16x12x6mm) GA5R-56-392 GA5R56392

 
DEN 335.52

Стока
Во продавницата


Дел Број 833
за Mazda #GA5 R-56-392 Спецификација Материјал = Најлон (PA6.6 )
Боја = Црна
УЛ Запаливост = V2 (UL94) Барањето за Mazda 626 / за Ford Telstar / Универзална


Карактеристики на производот

Бренд Име:
GZCHX2010
Име На Модел:
GA5R-56-392
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.06kg
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Најлон

Поврзани производи