• Цената е намалена.
  • Свеж
ohhunt Тактички 5pcs Accu-Оптоварување Баферот на Примачот Црно Црвено Жолта за Снимање ACU1 AR-15 М4 М16. Лов Додатоци

ohhunt Тактички 5pcs Accu-Оптоварување Баферот на Примачот Црно Црвено Жолта за Снимање ACU1 AR-15 М4 М16. Лов Додатоци

 
DEN 232.80
DEN 221.00

Стока
Во продавницата


ohhunt Тактички 5pcs Accu-Оптоварување Баферот на Примачот Црно Црвено Жолта за Снимање ACU1 AR-15 М4 М16. Лов Додатоци
Трговија на големо : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количество. Плаќање : да ја прифатиме aliexpress плаќање само. Ние брод во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Сериозни понудувачи само, ве молам. Нарачки ќе бидат откажани и неплатени објект спор поднесени ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето. Превозот : Ние се нудат стандарден рамна стапка за превозот цената на светот. Производ бродови директно од Кина преку воздухопловната и испорака,времето За испорака ќе биде зависи од различни дестинација. Сад, Австралија, велика БРИТАНИЈА, можеме да испратите e Packet Други земји default испрати Кина Пост Воздух Mail Ако сакате да побрза примена на стоката, може да изберете EMS, ние не испрати други логистика режим Враќа : Ние стоиме зад секој производот што го продава. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање на производ цена помала од S&H во рок од 14 дена од денот на купувањето. За било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, UPC бар-код, пакувањето и сите додатоци. Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Оптоварување Баферот На Примачот
Бренд Име:
ohhunt
Тип:
5Pcs Оптоварување Баферот на Примачот
Материјал:
Гума
боја:
црна,црвена,жолта
Тежина:
80g/pcs
Сет:
1 пакет вклучуваат 5 компјутери
Земја на потекло:
Кина

Поврзани производи