• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВА ЗА MELCO TECHNOREX MMF-09D24TS-RM9 ЗА Мицубиши Фреквенција инвертер конвертор CA1322-H01 9025 24V 0.19 НА вентилаторот за ладење

НОВА ЗА MELCO TECHNOREX MMF-09D24TS-RM9 ЗА Мицубиши Фреквенција инвертер конвертор CA1322-H01 9025 24V 0.19 НА вентилаторот за

 
DEN 1439.52
DEN 1296.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
Делта

Поврзани производи