• Цената е намалена.
  • Свеж
35-50cm Wolfhound Куче Полнети Кадифен играчки, Симпатична Бебе/ Деца Подарок Кадифен Кукла Бесплатен Превозот

35-50cm Wolfhound Куче Полнети Кадифен играчки, Симпатична Бебе/ Деца Подарок Кадифен Кукла Бесплатен Превозот

 
DEN 767.52
DEN 698.00

Стока
Во продавницата


Бренд нови
Mearsurement : приближно 35-50cm за кадифен,
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме купување сигурни!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Фенси Hotty
Број На Модел На:
M,L
Животни:
Куче
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Предупредување:
пушите, пет-бесплатно
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Форма:
Животни
Тема:
Животни

Поврзани производи