• Цената е намалена.
  • Свеж
Машки среден-долг ровот 2018 есен и зима тенок тенка outerwear волна палто машка облека

Машки среден-долг ровот 2018 есен и зима тенок тенка outerwear волна палто машка облека

 
DEN 3686.40
DEN 2212.00

Стока
Во продавницата

детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .


Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Копот
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Тип:
Редовни
Декорација:
Копче
Број На Модел На:
Пет сто осумдесет
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Ацетат
Ткаенина Тип:
Тексас
Бренд Име:
HUARENMEI
Обвивка Материјал:
Полиестер
Моделирање на облека:
Тенок
пред да летаат:
Еден Гради

Поврзани производи