• Цената е намалена.
  • Свеж
10 Бои Жените Сомот Фланелен Боксери Крстот Пресврт Headband Коса Бенд Turban Еластична Headband Завој Зима Популарни Накит Топла Продажба

10 Бои Жените Сомот Фланелен Боксери Крстот Пресврт Headband Коса Бенд Turban Еластична Headband Завој Зима Популарни Накит Топла

 
DEN 150.72
DEN 106.00

Стока
Во продавницата


100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Материјалот : Фланелен
Боја : Како на сликите покажуваат
Големина : 25*7cm, со еластична Стил : Модерен,Убава И Популарна Дизајн
Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..
Пакет се вклучени :
1 Pc x Главата бенд
1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!
3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.
1. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на EMS слободни кој се дојде во рамките на 3-12days; 2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена; 3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата; 4. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас; 5. Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Pinksee
Број На Модел На:
bi
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Тип:
Headbands
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Фланелен
Стил:
косата клип
Тип На Објект:
Headband
клучен збор:
декорации во косата
боја:
Tvister коса
клучни зборови:
Adornos pelo
клучен збор :
жените headband
Key1:
Едноставна hairwear
key2:
Pinches para el pelo
копче 3:
headbands коса
копче 4:
diademas pelo

Поврзани производи