• Цената е намалена.
  • Свеж
Случај За HUAWEI MediaPad T3 10 Случај Покрие СТП Пластични ЗНАМИЊА-W09 ЗНАМИЊА-L09 L03 Таблета Чест Игра Рампа 2 Заштитна T3 10.0 Случај 9.6

Случај За HUAWEI MediaPad T3 10 Случај Покрие СТП Пластични ЗНАМИЊА-W09 ЗНАМИЊА-L09 L03 Таблета Чест Игра Рампа 2 Заштитна T3

 
DEN 343.20
DEN 326.00

Стока
Во продавницата


Може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјал
ABS Пластика Тешко
Применливи таблета големина : 【 За Huawei Media Pad T3 10 】【 Чест Игра Рампа 2 】ЗНАМИЊА-W09、ЗНАМИЊА-L09、ЗНАМИЊА-L03、9.6 инчен
Други модели не се достапни
Ултра Тенок поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес,Многу издржливи,Случај


Карактеристики на производот

Стил:
Моден
Бренд Име:
AJIUYU
Модел Компатибилност:
За ЗНАМИЊА-W09 ЗНАМИЊА-AL00
Ширина:
17.3cm
Материјал:
Пластични
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Тешко,Shockproof
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
24.3cm
Број На Модел На:
За Huawei MediaPad 10 T3
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Компатибилен Бренд:
За Huawei

Поврзани производи