• Цената е намалена.
  • Свеж
Машки маици со кратки ракави 2018 лето маица Сонцето шема новина хип хоп streetwear т кошула мажите kpop бесплатен превозот врвот

Машки маици со кратки ракави 2018 лето маица Сонцето шема новина хип хоп streetwear т кошула мажите kpop бесплатен превозот врвот

 
DEN 456.00

Стока
Во продавницата


МАЖИ T-SHIRT
100% Памук
Висок Квалитет
УДОБНО
Повеќе Производи


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Paisley
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Поврзани производи