• Цената е намалена.
  • Свеж
Да се шие На Сребро Акрилик Огледало Diamante Кристал 400PCS

Да се шие На Сребро Акрилик Огледало Diamante Кристал 400PCS

 
DEN 4224.00
DEN 3928.00

Стока
Во продавницата


Количина : прибл 50pcs со различни форми и големини, избрани форми испратени од страна на случаен избор. Станот акрилик огледало : Акрилик огледало материјал, Секој кристал има две дупки, па може да се пораби на, рамни назад, исто така, може да се залепи со лепак. Одлична за сите DIY за шиење и занает проекти. Погоден за DIY облека, чанти, чевли , венчаница, дијамант синџир, ѓердан и нараквица додатоци и декорација . Прилагодена големина ,форми и квантитетот можат да бидат понудени, контактирајте со нас. Кристал Акрилик Огледало Diamante Кристал
Пораби на огледува акрилик Rhinestones акрилик огледало парчиња.
Материјал : Акрилик Сребро огледало
Големина на : различна големина за 25-49 MM дебелина : 1.5 ММ.
Огледало ефект , мала тежина и shinning огледало површина.
Различни големини и форми, се меша , Погоден за DIY за облека, торби за чевли декорација, украсени невестата деверуша фустан дијамант синџир, ѓердан, нараквица, торба декорација, кеси, тексас прибор за облека, мобилен телефон и други додатоци. Особено погоден за појас серија, тенки фустан или фустан со моден бисер легура синџири, едноставни и убави!
Користење и предност
Користете го за дома декорација
Светлината во тежина, shatterproof, отпорност, што значи сигурен и издржлив
Начин на плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
( 4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;
Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;
Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.
Многу ви благодариме за вашата подршка и внимание и сакаат ќе имаат убав шопинг искуство на интернет


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси

Поврзани производи