• Цената е намалена.
  • Свеж
Универзална Случај За Алкател Pixi 3 10 10.1 Инчен Таблет СТП Кожа покрие случај Слободен 3 Подарок

Универзална Случај За Алкател Pixi 3 10 10.1 Инчен Таблет СТП Кожа покрие случај Слободен 3 Подарок

 
DEN 504.00
DEN 439.00

Стока
Во продавницата

Пакет : 1 x За случај 1 x Слободни телефон носителот 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Прашина приклучок
Забелешка : Овој производ е Универзален заштитна маска, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме
1. Нема задна камера дупка. 2. Погоден за таблети со должина 23-26.3 см ,ширина 15.2-18.8 cm.(Се мери со рака,не може да биде мала разлика, за вашите купувачи информации само) 3. Тоа е универзална случај со поголема големина од таблет. Ако не можете да ја прифати оваа ситуација, ние ве советуваме да не купувачот тоа, ви благодариме! 4. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред. 5. Ако не сте сигурни дали производот одговара на вашиот таблет или не, ве молиме консултирајте се со нас прво. 6. Ние нема да сноси никаква одговорност за вашиот погрешна цел.


Карактеристики на производот

Модел Компатибилност:
Универзална
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Бренд Име:
AINIYO
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Универзална
Пакет:
No
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
18.8cm
Должина:
26.3cm
Компатибилен Бренд:
Универзална

Поврзани производи