• Цената е намалена.
  • Свеж
Основни Момчиња Дуксери Унисекс Девојки Руно Жолта Комбинација Pullover Sweatshirt Детска Облека за 2 3 4 6 8 10 12 Години RKH175003

Основни Момчиња Дуксери Унисекс Девојки Руно Жолта Комбинација Pullover Sweatshirt Детска Облека за 2 3 4 6 8 10 12 Години RKH175003

 
DEN 1133.28
DEN 680.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 6T, 8T, 10T, 12T, 3T
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Вратот Pullcord:
без
Глава Pullcord:
без
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Крпеница
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Суичери
боја:
3 бои
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL, 4XL
Ткаенини:
Памук/Полиестер
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Јака:
Околу Врат
Пол:
Унисекс
Возраст:
2-12 години
за висина:
90-150 CM

Поврзани производи