• Цената е намалена.
  • Свеж
3D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Хонда CBR650F/CB650F 2014-2018

3D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Хонда CBR650F/CB650F 2014-2018

 
DEN 3264.00
DEN 3101.00

Стока
Во продавницата


3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Хонда CBR650 F/CB650 F 2014-2018
Овие мотоцикл држела се продаваат во парови, еден кочница лост и еден спојки лост. 3 D дизајнирана шема со еден допир на ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна пломба обезбеди еден допир на класа и го прави вашиот велосипед да се издвоите од толпата, Не само визуелно запрепастувачки, но практични и ефикасни. Јаглерод Долго Држела функција на нова и подобрена прилагодувач систем, што го става на прилагодувач во лесно се постигне за тебе а ти се јава. Тип : Долго 3 D Карбонски Влакна Пломба Fitment : За Хонда CBR650 F/CB650 F 2014 -201 8 Подолу се детални фотографии :


Карактеристики на производот

Објектот Висина:
1.5cm
Име На Модел:
CBR650F/CB650F
Објектот Ширина:
3.2cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
17cm
Motobike Направи:
Хонда
Бренд Име:
S. E. F. P
Материјал Тип:
CNC
Објектот Должина:
17.2cm
Специјални Функции:
сопирачки систем
Година:
2014-2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.3kg

Поврзани производи