• Цената е намалена.
  • Свеж
100pcs Прекрасна Куќа Форма Чај Strainers Нерѓосувачки Челик Чај Infusers Додатоци Свадба Фаворизира Булчински Партија Подарок ZA4669

100pcs Прекрасна Куќа Форма Чај Strainers Нерѓосувачки Челик Чај Infusers Додатоци Свадба Фаворизира Булчински Партија Подарок

 
DEN 7514.88
DEN 7139.00

Стока
Во продавницата


Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 3.5*2.1*3cm
Тежина : околу.18.6 g


Карактеристики на производот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ETRSUNTECH

Поврзани производи