• Цената е намалена.
  • Свеж
Сребро Алуминиум Задна Кочница Лост Нога Педалата За CBR1000RR CBR 1000 RR 2008 2009 2010 2011 Мото Делови

Сребро Алуминиум Задна Кочница Лост Нога Педалата За CBR1000RR CBR 1000 RR 2008 2009 2010 2011 Мото Делови

 
DEN 863.52
DEN 777.00

Стока
Во продавницата


Состојба : Нова.
Боја : како на сликата
Материјал : Алуминиум
Погодни за :
CBR1000 RR 2008 2009 2010 2011


Карактеристики на производот

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Тип На Објект:
Спојката рачката
Име На Модел:
XF-2407
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.07kg
Материјал Тип:
Aluminun

Поврзани производи