• Цената е намалена.
  • Свеж
Аниме Наруто Uzumaki Наруто Мода Streetwear Јакни 2018 Зима Се Згусне Sweatshirt За Машки Бренд Harajuku Јакна Грб Качулка

Аниме Наруто Uzumaki Наруто Мода Streetwear Јакни 2018 Зима Се Згусне Sweatshirt За Машки Бренд Harajuku Јакна Грб Качулка

 
DEN 1925.28
DEN 1386.00

Стока
Во продавницата

Големина На Табелата / Кинески Големина
Забелешка "ве Молиме овозможи 1-3 см разликува "
.


Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Дебели
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Акрилик,Памук
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Поврзани производи