• Цената е намалена.
  • Свеж
За Huawei Чест 6C Случај 5.0 Луксузни Паричникот СТП Кожа Задниот Капак на Телефонот Случај За Huawei Чест 6C Случај Флип Заштитна Маска Торба

За Huawei Чест 6C Случај 5.0 Луксузни Паричникот СТП Кожа Задниот Капак на Телефонот Случај За Huawei Чест 6C Случај Флип Заштитна

 
DEN 226.56
DEN 136.00

Стока
Во продавницата


За Huawei Чест 6 C Случај 5.0" Луксузни Паричникот СТП Кожа Задниот Капак на Телефонот Случај За Huawei Чест 6 C Случај Флип Заштитна Маска Торба
Опис На Производот >>
1. Функција Заштита на вашиот телефон од гребење, се судрат, шок и други елементи во секојдневна употреба
2. Meterial Врвен квалитет на СТП Кожа & Сјајна Кожа , го направите вашиот мобилен телефон изгледа модата.
3. Стојат функција Лесно да се види на Филм,ТВ емисии
Напомена : Продавница се фабрика директни, цена предност,со висок квалитет и безбедност, па можете да остатокот увери Купи!
Pls Се Обрне Внимание Пред Да Се Избере Логистика Начин :
Нашата Продавница Нуди 2 Вида На Логистика Начин :
A. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : овој вид на логистика не поддржуваат за следење на дестинација информации.тоа само има кинески следење на информации за да се докаже, ние веќе го испратите парцела за вас.така не можете да знаете каде се вашите парцела е.но, ние ви ветувам дека ќе може да се добие на својата цел пред рокот време.во меѓувреме тоа е побавно од други логистика начин. ако сте загрижени за не постоење на следење на информации,ние препорачуваме да изберете логистика начин"Б". Ако ја изберете оваа логистика начин, исто така, може да се прифати тоа е недостатокот,тоа ќе го спаси твојот расходи. Б .Кина Пост Регистрирани Воздух Центар : овој вид на логистика треба да се плати за $1.47 за превозот.но, можете да ги пратите вашата нарачка,се знае каде е сега.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Металик,Обична,Сјајни
Големина:
5.0inch
Карактеристики:
Стојат Флип
Надвор Материјал:
стп кожа случај
Внатре случај материјал:
Пластични ,силикони (по случаен избор)
Функција:
Луксузна Флип Магнет СТП Сјајна Кожа Сјајот Случај
боја:
6 бои снабдување
Стил:
Модни Луксузни Girly Bling Girly За Сите Типови Луѓе,2 стилови
квалитет:
Висок Квалитет На++
Компатибилен Модел:
За Huawei чест 6c
Компатибилен Модел 1:
маска за Huawei Чест 6C
Компатибилен Модел 2:
За покривање на Huawei Чест 6C
Компатибилен Модел 3:
За Huawei Чест 6C случај флип

Поврзани производи