• Цената е намалена.
  • Свеж
Електрични шеќерна трска сок машина бакар моторни висока моќност морнар од нерѓосувачки челик, електрични шеќерна трска морнар SXC-80

Електрични шеќерна трска сок машина бакар моторни висока моќност морнар од нерѓосувачки челик, електрични шеќерна трска морнар

 
DEN 25392.00

Стока
Во продавницата


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ


Карактеристики на производот

Бренд Име:
YunlinLi
Состојба:
Нови
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
SXC-80
Име на производ:
Електрични шеќерна трска сок машина

Поврзани производи