• Цената е намалена.
  • Свеж
Лето Врвен квалитет Памук смешно скица мачка печати жените Т кошула секојдневен о-вратот жените Т-маица 2017 нов дизајн жена tee кошули

Лето Врвен квалитет Памук смешно скица мачка печати жените Т кошула секојдневен о-вратот жените Т-маица 2017 нов дизајн жена

 
DEN 393.60
DEN 315.00

Стока
Во продавницата


Жените Мода Т кошула 100% сосема нов Диви Тенок Pullover стил Кратки ракави Лесно се вклопуваат


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
JIEXISHENG
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
HH324
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Стил:
Моден
Блузи Тип:
Tees
Тип На Објект:
Блузи
Sleeve Стил:
Редовни
Име на производ:
т кошула
Карактеристики:
пот навлегувањето
Карактеристично:
вентилација дишат слободно
Шема:
не-бледнее
квалитет:
Не се деформирани

Поврзани производи