• Цената е намалена.
  • Свеж
3M/5M/10M Боја Флеш Точка Површината Позадина ПВЦ Водоотпорен Шкафот Кабинет Мебел Ѕид Хартија Налепници Кујна Decors

3M/5M/10M Боја Флеш Точка Површината Позадина ПВЦ Водоотпорен Шкафот Кабинет Мебел Ѕид Хартија Налепници Кујна Decors

 
DEN 1132.80
DEN 680.00

Стока
Во продавницата

ИНФОРМАЦИИ
3 M/5 M/10 M Боја Флеш Точка Површината Водоотпорен Кујна Шкафот Кабинет Мебел Позадина Ѕид Трудови Налепници Дома Decors
Материјал : ПВЦ Водоотпорен Позадина
Дебелина : 0.24 MM
Спецификација : 60cm*3м/60cm*5m/60cm*10m(W*L)
Боја : Бела /Зелена /Шампањ /Розова / Сребрена сива /Црна /Портокал /Red /Сино /Темно виолетова /Жолта
Применливи средина : Мебел кабинет, дрвена врата маса и столче, злато, електрични апарати и други мазна површина
Совети : задниот дел на овој производ доаѓа заедно со лепак, солза и паста, едноставна декорација, боја флеш точка површина
Пакет се вклучени :
1 * Тркалаат налепници(3М/5 M/10 M)
Внимание :
-Ве молиме да купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.
-Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот
-Повеќе од една цел, стоката ќе се стркала на еден грбовник за испорака.
0706028 СЛИКИ
ПРЕВОЗОТ
. Повеќето наредби ќе испрати во 2-3 Дена по исплата потврди.(Се очекува Празник и за Викенд ).Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.
.Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail да брод предмети да се wordwilde.
. Начинот на кој се испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,кој нема да ја покаже било ажурирање на информации.се надеваме дека може да се разбере и да не се отвори било која спорови за не е достапно за Следење на Информации во рамките на ограничување на времето .Се надевам дека ќе може да се свесни за ова пред да се одржи редот .Се извинуваме за непријатностите тоа може да носи до вас .ВИ БЛАГОДАРИМЕ И СЕ ОДНЕСУВА. За Home Store
.
. Home Store е Злато и Професионални Насловна & Градина Снабдувачот во Aliexpress, регистриран и во Хонг Конг и Шенжен. Имаме сопствена фабрика да се направи на сите производи. Нашите главни производи се Насловна & Градинарски Производи , како што Кујна,Трпезариска & бар , Празнична & Партија Supplies Pet Производи, Домашен Текстил, Дома Decors, Голф стоки, Косата и Орална нега производи, Накит, Чевли и така натаму . Ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга за секој корисник во светот.
УСЛУГА
Совети : Ако треба прогласи ПРАВИЛНО ВРЕДНОСТ или да промените ИМЕ на ПРОИЗВОД да се направи царинење стане повеќе пригоден ,ве Молиме контактирајте со нас слободно пред испраќаат . НАПЛАТА
Ве молиме Имајте во предвид : Ако треба прогласи ПРАВИЛНО ВРЕДНОСТ или да промените ИМЕ на ПРОИЗВОД да се направи царинење стане повеќе пригоден ,ве Молиме контактирајте со нас слободно пред испраќаат . ПОВРАТНИ информации


Карактеристики на производот

Големина:
60cmx5m, 60cmx3m, 60cmx10m
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Кабинетот Шпорет,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Апстракт
Број На Модел На:
0706028
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Цврста
Материјал:
Пластични
Име на производ:
wallpaper
боја:
Бела /Зелена /Шампањ /Розова / Сребрена сива /Црна /Портокал /Red /Сино
Материјал:
ПВЦ водоотпорен
Дебелина:
0.24 MM
Спецификација:
60cm*3m/60cm*5m/60cm*10m(W*L)
Применливи средина:
Мебел кабинет, дрвена врата табела стол, злато електрични апарати
Тежина:
450g, 750g, 1500g
Површински Третман:
Светлината Одраз
Потеклото на место:
Кина
Пад на превозот:
Поддршка

Поврзани производи