• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВА ЗА KAKU KA8038HA2 8038 220V 0.07 НА 8CM Топката имајќи вентилаторот за ладење

НОВА ЗА KAKU KA8038HA2 8038 220V 0.07 НА 8CM Топката имајќи вентилаторот за ладење

 
DEN 959.52
DEN 864.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
Делта

Поврзани производи